Bile pool Aramith Premier

5.0/5Opinie o produkcie (1)
ID: 55
Rozmiar
i
140-1150
i
140-1171
i
140-1155 Standardowy rozmiar do snookera
i
140-1151 standardowy rozmiar do Pool
294.55
Cena z VAT bez kosztów przesyłki
Czas dostawy: 7 - 10 dni

Opis szczegółowy
Opinie o produkcie (1)
Zadaj pytanie
FAQ

Aramith bile z żywicy fenolowej


Zaprojektowane dla precyzyjnej gry. Bile Aramith z żywicy fenolowej, nie zawierają poliestru, łączą wszystkie cechy które zadowolą nawet profesjonalistów.


Idealny kulisty kształt jak i idealnie wyważone


Stała gęstość jak i dokładne wyważenie są niezbędne do kontrolowania prędkości, kierunku, toczenia oraz uderzenia i odbicia bili.
W pełni utwardzona żywica fenolowa w pełni stabilizuje materiał, dzięki czemu każda kula Aramith ma jednolitą gęstość. Środek ciężkości znajduje się pośrodku kuli, a balans jest idealnie wyważony i pozwala się precyzyjnie toczyć po stole bilardowym.Wyjątkowa elastyczność i doskonałe odbicie


O wiele ważniejsze niż tolerancje bil są właściwości odbicia. Tylko przewidywalne odbicie pozwala na strategiczne pozycjonowanie bili w grze w celu zoptymalizowania kolejnego uderzenia. Unikalna elastyczność żywicy fenolowej Aramith została zaprojektowana z myślą o optymalnym odbiciu, pozwalając graczowi dokładnie kontrolować każde uderzenie.Światowe uznanie


Wybór bil firmy Aramith przez profesjonalnych organizatorów turnieju, stowarzyszeń i amatorskich lig przy konkursach i zawodach na całym świecie jest najlepszym potwierdzeniem uznania i najwyższej jakości bil marki Aramith.


    Klienci, zamawiający ten produkt, zamawiali również: