Bile pool Aramith Tournament Duramith 57.2mm

ID: 202
Kod artykułu: 140-2010
1017.38
Cena z VAT bez kosztów przesyłki
Czas dostawy: 7 - 10 dni

Opis szczegółowy
Opinie o produkcie
Zadaj pytanie
FAQ
Przez pół wieku czterech na pięciu graczy z całego świata wybiera bile Aramith z Belgii. Wykonane ze słynnej żywicy fenolowej Aramith?, kule są połączeniem unikalnego kunsztu i wysokiej technologii zapewniając w ten sposób stałą najwyższą jakość.
Idealnie okrągłe i wyważone - jednolita waga i twardość! Genialne kolory! To tylko niektóre z kluczowych cech, które sprawiły, że Aramith zdobył światową reputację jako producent bil premium.
Gwarantują one właścicielowi stołu bezkonkurencyjny roczny koszt dzięki wyjątkowo długim żywotności produktu jak i wysoką wydajność, która jest wymagana przez graczy.

Zestaw bilardowy Aramith Tournament to nowa generacja z technologią Duramith. Formuła żywicy Duramith, z jej zaawansowaną technologicznie strukturą molekularną, dodatkowo drastycznie zwiększa żywotność zestawów bil Aramith, jednocześnie minimalizując znacząco zużycie sukna bilardowego. Żywotność, która przekracza 8-krotnie przeciętne żywice poliestrowe i fenolowe, nawet do 40 lat w zastosowaniach domowych, zestawy kulek Aramith są logicznym wyborem zarówno dla handlu, jak i dla gracza.

Z Duramith? Technologia z którą, żywice Aramith weszły do ​​swojego czwartego pokolenia. Dzięki całkowicie udoskonalonej recepturze żywicy z nowymi, zaawansowanymi technicznie technologiami hi-tech do siatkowania, sieciowania i utwardzania, produkty Aramith wyznaczają nowe standardy jakości, trwałości i trwałości, wydłużając ich żywotność nawet o 50%, podczas których:

* Ich zahartowana powierzchnia i zesztywniały rdzeń utrzymują błyszczący wygląd;
* Ich specyfikacje, odbicie i konsystencja w grze w całym zestawie są utrzymywane przez cały czas;
* Zminimalizowano zużycie sukna jak i zmniejszono pojawianie się białych plam które tak łatwo rujnują wygląd stołu;
* Ich odporność na tarcie minimalizuje również plamy po odparzeniach.

    Klienci, zamawiający ten produkt, zamawiali również: