Bile pool

Standardowo w bilardzie pool używa się 16 bil, jedna biała i piętnaście kolorowych ponumerowanych kul. W przeszłości do ich produkcji używano drewna, kamienia lub kości słoniowej, dziś są one wykonane z żywicy fenolowej.

Oferujemy pełny wybór kul bilardowych dla amatorów, ambitnych półprofesjonalnych i profesjonalnych graczy. Liczącą się marką, jeśli chodzi o bile jest belgijska firma Saluc z marką Aramith, lider na rynku kul bilardowych.

Aramith bile z żywicy fenolowej:

Zaprojektowane dla precyzyjnej gry. Bile Aramith z żywicy fenolowej, nie zawierają poliestru, łączą wszystkie cechy które zadowolą nawet profesjonalistów.

Idealny kulisty kształt jak i idealnie wyważone

Stała gęstość jak i dokładne wyważenie są niezbędne do kontrolowania prędkości, kierunku, toczenia oraz uderzenia i odbicia bili. W pełni utwardzona żywica fenolowa w pełni stabilizuje materiał, dzięki czemu każda kula Aramith ma jednolitą gęstość. Środek ciężkości znajduje się pośrodku kuli, a balans jest idealnie wyważony i pozwala się precyzyjnie toczyć po stole bilardowym.

Wyjątkowa elastyczność i doskonałe odbicie

O wiele ważniejsze niż tolerancje bil są właściwości odbicia. Tylko przewidywalne odbicie pozwala na strategiczne pozycjonowanie bili w grze w celu zoptymalizowania kolejnego uderzenia. Unikalna elastyczność żywicy fenolowej Aramith została zaprojektowana z myślą o optymalnym odbiciu, pozwalając graczowi dokładnie kontrolować każde uderzenie.

Światowe uznanie

Wybór bil firmy Aramith przez profesjonalnych organizatorów turnieju, stowarzyszeń i amatorskich lig przy konkursach i zawodach na całym świecie jest najlepszym potwierdzeniem uznania i najwyższej jakości bil marki Aramith.