Profesjonalne artykuły sportowe skierowane do graczy bilarda. Na rynku istniejemy od 2001 roku zajmujemy się sprzedażą sprzętów sportowych. Jako internetowy sklep sportowy ciągle się rozwijamy i codziennie stawiamy sobie nowe cele.

Sklep www.akcesoria-bilardowe.pl stworzony został z myślą o sprzedaży sprzętu sportowego dla klientów indywidualnych lecz bardzo szybko zaczął zajmować się również sprzedażą sprzętów dla ośrodków sportowych. Przez czas w którym jesteśmy obecni na rynku zdobyliśmy doświadczenie pomagające nam ocenić solidne firmy i ich produkty które charakteryzuje przede wszystkim niezawodność. Nastawienie na sprzedaż jakościową a nie ilościową jest jednym z naszych głównych celów które stawiamy sobie każdego dnia.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy który spełni najwyższe oczekiwania, objęty nie tylko gwarancją producenta a naszą profesjonalną pomocą przy jej przebiegu. W www.akcesoria-bilardowe.pl oferujemy akcesoria do pool'a, anookera i carambola a także innych odmian bilarda. Czas reakcji na zapytania klienta oraz wiedza pozwala nam na wygrywanie różnego rodzaju przetargów które z dnia na dzień stawiają nam coraz większe wyzwania w tej dziedzinie. Sprzęt zawsze dostarczają kompetentne do tego osoby które służą pomocą lub fachową poradą. Większość naszych produktów posiada deklarację zgodności, certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia normy europejskie.
Z poważaniem,
Zespół 
www.akcesoria-bilardowe.pl