Akcesoria bilardowe
jesteśmy na rynku od 2001r

Menü

Profesjonalne artykuły sportowe skierowane do graczy bilarda. Na rynku istniejemy od 2001 roku zajmujemy się sprzedażą sprzętów sportowych. Jako internetowy sklep sportowy ciągle się rozwijamy i codziennie stawiamy sobie nowe cele.

Sklep www.akcesoria-bilardowe.pl stworzony został z myślą o sprzedaży sprzętu sportowego dla klientów indywidualnych lecz bardzo szybko zaczął zajmować się również sprzedażą sprzętów dla ośrodków sportowych. Przez czas w którym jesteśmy obecni na rynku zdobyliśmy doświadczenie pomagające nam ocenić solidne firmy i ich produkty które charakteryzuje przede wszystkim niezawodność. Nastawienie na sprzedaż jakościową a nie ilościową jest jednym z naszych głównych celów które stawiamy sobie każdego dnia.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy który spełni najwyższe oczekiwania, objęty nie tylko gwarancją producenta a naszą profesjonalną pomocą przy jej przebiegu. W www.akcesoria-bilardowe.pl oferujemy akcesoria do pool'a, anookera i carambola a także innych odmian bilarda. Czas reakcji na zapytania klienta oraz wiedza pozwala nam na wygrywanie różnego rodzaju przetargów które z dnia na dzień stawiają nam coraz większe wyzwania w tej dziedzinie. Sprzęt zawsze dostarczają kompetentne do tego osoby które służą pomocą lub fachową poradą. Większość naszych produktów posiada deklarację zgodności, certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia normy europejskie.
Z poważaniem,
Zespół 
www.akcesoria-bilardowe.pl