Co to jest sukno bilardowe?

Sukno bilardowe to podstawowe wyposażenie każdego stołu bilardowego. Dba ono o odpowiednią precyzję zagrań, przewidywalność zachowania bil, a także opory ich toczenia. Aby zapewniać odpowiednią satysfakcję z gry i jakość samej rozgrywki, sukno na stół bilardowy musi być wykonane z dobrej jakości materiałów, które zminimalizują opory toczenia, zapobiegną targaniu się materiału, a także ograniczą ryzyko jego przypalenia bilą.

Sukno bilardowe musi być wykonane z odpowiedniej mieszanki bawełny oraz materiałów sztucznych, a także zapewniać odpowiednią gramaturę oraz splot. Lekkie, cienkie sukna ograniczą opory toczenia, sprawiając, że zagrania będą trudniejsze do opanowania. Z kolei zbyt grube sukna będą wygaszać ruch bili i ograniczą ich kontrolę.

Sukna na stół bilardowy

Oferujemy Państwu najlepszej jakości sukna bilardowe wyprodukowane przez renomowanych i uznanych na całym świecie producentów. Dysponujemy szeroką ofertą sukien o zróżnicowanej gramaturze, składzie oraz barwach. Nasze sukna na stół bilardowy zapewniają możliwie najlepsze warunki do gry w bilard, gwarantując doskonałe parametry techniczne.

Nasz asortyment tworzą sukna do stołu bilardowego takich producentów jak m.in. Iwan Simonis oraz West of England Strachan Club. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, a w przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością ułatwimy Państwu dobór sukna do osobistych preferencji.